+48 509 935 788; pon.-pt: 8:00-15:30 | Kontakt
Lista ulubionych jest pusta.
Koszyk jest pusty.
Wysyłka GRATIS przy zakupach za min. 299,00 zł.

Płatności

Przy odbiorze - zapłacisz przy odbiorze kurierowi, listonoszowi lub w urzędzie pocztowym. Zakupy możesz również odebrać i opłacić w punkcie odbioru osobistego. To czy dany punkt odbioru osobistego ma możliwość opłaty zamówienia przy odbiorze, jest weryfikowane przez system w procesie składania zamówienia.

Przedpłata na konto - prosimy o dokonanie przelewu (w wysokości wartości zamówienia wraz z kosztami przesyłki) na podany numer rachunku w terminie 2/3 dni od złożenia zamówienia. W tytule przelewu prosimy o wpisanie numeru ID z zamówienia (pierwsza kolumna tabeli).

mBank PLN 91 1140 1111 0000 4162 7900 1001 

Payeezy - szybkie i bezproblemowe dokonywanie płatności. Zapłaty dokonujesz przed rozpoczęciem realizacji zamówienia, za pomocą serwisu Payeezy.com. Serwis Payeezy.com umożliwia dokonanie płatności za pomocą karty kredytowej (Visa, Master Card) w tym kart American Express lub szybkiego przelewu z wybranych polskich banków. Transakcje obsługiwane przez Payeezy zapewniają najwyższy poziom bezpieczeństwa. Przy płatności Payeezy nie pobieramy żadnych dodatkowych prowizji.

Zobacz także nasze Bestsellery!

Wróć do Koemi.pl! ❤